Restaurace Krumlovská Fontána

Útulná nově zrekonstruovaná restaurace Krumlovská Fontána v prostorách historického sklepení Vám nabídne poctivé porce jídel za rozumnou cenu.

Tak neváhejte a vstupte!

Kvalita a profesionalita rodinného podniku

Restaurace Krumlovská Fontána poskytne místa až pro 100 hostů a díky příjemnému prostředí a profesionálně proškolenému personálu je skvělým místem jak pro jídlo v soukromí tak pro organizované skupiny.

read more

Historie Českého Krumlova pro gurmány!

Ve sklepení historického domu s růžovobílou fasádou na náměstí v Českém Krumlově si po-chutnáte v příjemném prostředí na poctivé domácí kuchyni.

read more

Restaurace Český Krumlov

V restauraci Krumlovská Fontána na náměstí v Českém Krumlově dbáme na přípravu jídel té nejlepší kvality. V krásném historickém interiéru si pochutnáte kdykoli během na některém z pokrmů z jídelního lístku, nebo na menu v době oběda.

Čerstvé ryby z Jižních Čech!

V naší krumlovské restauraci připravujeme jídlo výhradně z čerstvých surovin. Pochutnejte si třeba na čerstvých rybách od našich osvědčených dodavatelů připravených našimi báječnými kuchaři.

Česká kuchyně

To nejlepší z české kuchyně v restauraci Krumlovská Fontána Český Krumlov! Restaurace v Českém Krumlově nabídne také to nejlepší z české kuchyně. Je libo čerstvou kachničku se dvěma druhy knedlíku a červeným zelím? Těšíme se, až si u nás pochutnáte!!

Ve víně je pravda

V restauraci Krumlovská Fontána na náměstí v Českém Krumlově Vám nenabídneme jen víno červené a bílé. Nabídneme Vám na výběr z kvalitních lahvových vín a rádi doporučíme to nejvhodnější víno k Vámi vybranému pokrmu, které jen umocní a podtrhne Váš gurmánský zážitek.

Zahrádka restaurace Český Krumlov

Vychutnejte si v letním období krásného výhledu na krumlovský zámek z venkovní terasy restaurace Krumlovská Fontána.

rest banner_01

rest banner_02

rest banner_03


Léto sezóny...
Marinovaný losos - Fontána Český Krumlov

250g Masová jehla z hovězího roštěnce
Vepřové panenky a kuřecího prsa s grilovaným ananasem a opečeným bramborem.

349,- Kč

1300g Pečené vepřové koleno servírované s hořčicí
Okurkou a křenem.

349,- Kč 

Pečené koleno - Fontána Český Krumlov

OD 14.7. - SOBOTY ZAVŘENO

 

VELIKONOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

POUZE CUKRÁRNA

PÁ - 14.4. OD 13:00 DO 18:00

SO - 15.4. OD 13:00 DO 18:00

NE - 16.4. ZAVŘENO

PO - 17.4. ZAVŘENO